KULTURA / Ostatní
21. 6. 2013 0:00:00
Právě vychází nový časopis Dráček

Foto: www.casopis-dracek.cz
Sdílet článek

  Facebook
  Twitter
  Google
  Linkuj.cz
  Jagg.cz
  Digg

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...


Autor / zdroj: PR

REKLAMA
 
Hotel Na Trojce je rekreační zařízení v Jeseníkách. V zimě je zde spousta sněhu a v létě jasný sluneční svit. Nabízí výtečnou stravu a pohodlné ubytování za přátelské ceny.

 
Na našich stránkách najdete kompletní osvětlení pro váš dům, byt či firmu. Z naší nabídky si vybavíte každou část vašeho domu - obývák, kuchyň, ložnici, koupelnu, pracovnu i zahradu. www.osvetleniaz.cz

 
Náš tým vyškolených makléřů Vás profesionálně a ochotně provede světem realit na Vysočině. Vaše spokojenost s naším servisem je pro nás největším oceněním. Ctíme hodnoty jako je slušnost, spolehlivost a férovost. Naším cílem je naplnit představu o Vašem bezproblémovém bydlení.

 
Hledáte levné last minute zájezdy k moři? Rodinná dovolená, levné charterové letenky online? Hotely a ubytování u moře v Řecku. Exotické zájezdy, Egypt. Prodloužené víkendy. Konečné ceny - slevy až 45%.

 
Zdají se Vám platby do zahraničí drahé? Využijte služby Transfers4Free. Hledejte na www.devizoveplatby.cz

 
Cítíš se býti obchodníkem? Chceš mít měsíčně tučné výdělky? Jsi nadmíru komunikativní a rád pracuješ s lidmi? Odpovídáš 3x ANO? Ozvi se ještě dnes!

 
Vynikající tepelně-izolační parametry, paropropustnost na úrovni sanačních omítek, jednoduchá aplikace, příznivá cena, pro novostavby i renovace.

 
ITP o.s. a Vysočina Tourism vás zvou k účasti na cyklu bezplatných projektových seminářů, zaměřených na vzdělávání a podporu malých podniků služeb cestovního ruchu. Více na www.edu-vysocina.cz.

KOMENTÁŘE
 
REGIONÁLNÍ PARTNER
www.proff.cz

www.mont-ex.cz

 

Copyright © 2003-2009 WWW design a dodavatelé obsahu. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu vydavatele zakázáno.

Redakci můžete kontaktovat na emailové adrese redakce@regiony24.cz.