KULTURA / Ostatní

Popis:
21.6.2013

Právě vychází nový časopis Dráček

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

V Kamenici nad Lipou slavnostně otevřeli hřiště

V sobotu byla slavnostně otevřena druhá hrací plocha na Městském stadionu Vlasty Buriana v Kamenici nad Lipou. Jedná se o hřiště s umělým trávníkem 3.

Post

Studenti z Vysočiny tráví rok na lyceu ve Francii

V rámci programu Rok v Champagne-Ardenne, který pořádá Kraj Vysočina ve spolupráci s Francouzským institutem v Praze a Remešskou akademií, se letos v

Post

Na přehradě v Sedlici se potopila loď. Zasahovali hasiči, potápěči i speciální vyprošťovací traktor

Ve čtvrtek po poledni se potopila na přehradě v obci Sedlice na Pelhřimovsku loď. Na místo události vyjeli pelhřimovští profesionální hasiči.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu