KULTURA / Ostatní

Popis:
Autor / zdroj: www.casopis-dracek.cz
21. 6. 2013 0:00:00

Právě vychází nový časopis Dráček

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Mladík si hrál na poli se zapalovačem. Požár na sebe nenechal dlouho čekat

V neděli hořelo i Počátek strniště a 38 balíků slámy. Pole zapálil mladík, který si hrál se zapalovačem.

Post

V rybníce v Pelhřimově se v pátek topila žena. Na pomoc jí vyrazili profesionální hasiči

V pátek ve 21.47 hod byla na linku tísňového volání Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina ohlášena tonoucí osoba v rybníce Stráž v Pelhřimově.

Post

Dálnice D1 stála po nehodě nákladního vozidla. Zraněného řidiče transportoval do nemocnice vrtulník

Ve čtvrtek odpoledne na 88,5 km dálnice D1 ve směru na Prahu havaroval kamion. Vůz skončil převrácený na boku. Při nehodě se zranil řidič vozidla.

Reklama

Reklama

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu