KULTURA / Ostatní

Právě vychází nový časopis Dráček

21. 6. 2013 0:00:00
Foto: www.casopis-dracek.cz

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR


VÍCE Z REGIONU

Fond Vysočiny 2015: 23 programů, 56 miliónů k rozdělení

V roce 2015 je připraven Kraj Vysočina rozdělit v rámci 23 grantových programů Fondu Vysočiny 56 miliónů korun na rozvojové aktivity měst, obcí i spolků a dalších žadatelů napříč regionem.

U Pelhřimova havaroval osobní vůz, řidiče museli hasiči z vozidla vyprostit

V pondělí v Pelhřimově havaroval osobní vůz BMW. Vůz skončil po nehodě převrácený mimo komunikaci na boku. HAsiči z auta vyprostili zraněného řidiče.

Kraj Vysočina podpoří zájmová sdružení

Radní Kraje Vysočina pro oblast životního prostředí a zemědělství Zdeněk Chlád se tento týden setkal se zástupci zahrádkářů, chovatelů a včelařů. Zdůraznil, že spolkové práce si velmi váží, a z tohoto důvodu chce i nadále pokračovat v dobré spolupráci.

Loňský přebytek hospodaření Kraje Vysočina pomůže biatlonu, silnicím i stavbám

Loňské hospodaření Kraje Vysočina skončilo podle předběžného odhadu Vladimíra Novotného, náměstka hejtmana pro oblast financí přebytkem mezi 700 až 800 miliony korun, a to i díky vyšším příjmům z daní.

DOPORUČUJEME


REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu