KULTURA / Ostatní

Právě vychází nový časopis Dráček

21. 6. 2013 0:00:00
Foto: www.casopis-dracek.cz

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR


VÍCE Z REGIONU

Končí většina uzavírek na Vysočině. Modernizované krajské silnice budou bezpečnější

Letošní rozsáhlé modernizace krajských silnic, do kterých Kraj Vysočina a EU investovaly stovky miliónů korun, skončí ve většině případů už koncem října.

Spřátelené kapely Rybičky 48 a slovenští Konflikt spolu vyráží na turné

V listopadu a prosinci proběhne společné československé turné kapel Rybičky 48 a Konflikt. Turné překračuje nejen státní hranice, ale boří mýty o neslučitelnosti hudebních stylů.

Do stipendijních oborů podporovaných Krajem Vysočina přibyde nově zemědělec-farmář

Rada Kraje Vysočina schválila rozšíření stávající nabídky oborů, na které se vztahuje stipendijní podpora Kraje Vysočina o další obor zemědělec - farmář.

Na Vysočině přibývají barevné kontejnery Usnadní lidem třídění odpadů

Čtyři desítky obcí na Vysočině se v letošním roce dočkaly nových barevných nádob na třídění plastů, papíru a skla. Celkem 162 kontejnerů bylo do obcí umístěno díky společnému projektu Kraje Vysočina a Autorizované obalové společnosti EKO-KOM, a.s.

DOPORUČUJEME


REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu