KULTURA / Ostatní

Právě vychází nový časopis Dráček

21. 6. 2013 0:00:00
Foto: www.casopis-dracek.cz

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR


VÍCE Z REGIONU

Studenti vystavují své obrazy v Nemocnici Pelhřimov

Dvacet filmových plakátů z dílny studentů Soukromé střední umělecké školy grafické v Jihlavě zdobí od minulého týdne chodby hlavní budovy Nemocnice Pelhřimov. Obrazy budou vystaveny až do září letošního roku.

Kamenice nad Lipou hostila Mezinárodní Novákovu klavírní soutěž 2015

Ve dnech 15. až 17. května 2015 se stala Kamenice nad Lipou hostitelem již šestého ročníku Mezinárodní Novákovy klavírní soutěže.

Hasiči na Vysočině oslavili svátek svatého Floriána a otevřeli brány stanic

U příležitosti svátku sv. Floriána otevřeli hasiči na Vysočině od čtvrtečního rána do sobotního odpoledne brány všech jedenadvaceti stanic v kraji a přivítali stovky malých i velkých příznivců.

Kamenice nad Lipou bude hostit Mezinárodní Novákovu klavírní soutěž

Ve dnech 15. až 17. května 2015 se stane Kamenice nad Lipou pošesté hostitelem Mezinárodní Novákovy klavírní soutěže (MNKS) pro 37 pianistů. Soutěž má již tradici, která je vyjádřena účastí zahraničních klavíristů, ale i mezinárodní úrovní poroty.

DOPORUČUJEME


REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu