KULTURA / Ostatní

Právě vychází nový časopis Dráček

21. 6. 2013 0:00:00
Foto: www.casopis-dracek.cz

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR


VÍCE Z REGIONU

Písničky zpod taláru od Ivo Jahelky zazní na nádvoří kamenického zámku

V úterý 9. září 2014 v 19:00 hodin vystoupí na nádvoří kamenického zámku zpívající právník, folkový písničkář Ivo Jahelka.

Školním jídelnám je 50 let. Na Vysočině denně nakrmí téměř 90 tisíc lidí

Školnímu stravování je padesát let. Za tu dobu si prošlo celou řadou inovací a změn.

Tragická dopravní nehoda zastavila v pondělí odpoledne provoz na komunikaci u Humpolce

V pondělí před osmnáctou hodinou odpoledne byla na linku tísňového volání ohlášena dopravní nehoda dvou osobních vozidel na komunikaci spojující Humpolec a Jiřice.

Efektivní příprava na maturitu z cizího jazyka

Štěstí přeje připraveným a u zkoušek to platí dvojnásob. Proto jazyková agentura Skřivánek nachystala pro budoucí maturanty speciální kurzy zaměřené na procvičování maturitních témat z angličtiny a němčiny. A nejedná se o žádnou nudu, ale o Effecto, metodu, kterou Skřivánek vyvinul tak, aby vás cizí jazyky především bavily.

DOPORUČUJEME


REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu