KULTURA / Ostatní

Právě vychází nový časopis Dráček

21. 6. 2013 0:00:00
Foto: www.casopis-dracek.cz

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR


VÍCE Z REGIONU

Přehlídky středních škol: Největší zájem na Vysočině je o gymnázia a obory podpořené stipendii

Kam po základce? Otázka, kterou si klade každoročně zhruba pět tisícovek deváťáků na Vysočině a odpovědi na ní mohou najít například na pravidelných přehlídkách středních škol.

Pochodujme společně pro zdraví a proti diabetu

V současnosti je na světě více než 382 milionů lidí trpících diabetem neboli cukrovkou. Do roku 2035 vzroste tento počet podle odhadu odborníků až na 592 milionů.

Památky na Vysočině byly v letních měsících opět vyhledávanými turistickými cíli

Památky na Vysočině, které spravuje Národní památkový ústav v Českých Budějovicích, se staly v letních měsících opět vyhledávanými turistickými cíli a oblíbenými kulturními a společenskými centry.

Zhruba třicítku krajských mostů na Vysočině čeká v budoucnu rekonstrukce

Vedle investičních aktivit na krajských komunikacích a mostech, na které Kraj Vysočina dlouhodobě úspěšně čerpá evropské dotace, čekají v příštích letech menší opravy a rekonstrukce i zhruba třicítku mostů většinou mimo silnice krajské páteřní sítě.

DOPORUČUJEME


REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu