KULTURA / Ostatní

Právě vychází nový časopis Dráček

21. 6. 2013 0:00:00
Foto: www.casopis-dracek.cz

Časopis Dráček je určen nejen dětem od 3 do 7 let, ale pro inspiraci učitelkám mateřských škol a učitelkám I. stupně zákládních škol - a taky všem maminkám, které rády tráví se svými dětmi čas aktivně a smysluplně a vývoj jejich dětí jim není lhostejný.

Při vytváření koncepce Dráčka byli redaktorům nápomocni známí ilustrátoři a spisovatelé, jejichž tvorba je zaměřena na děti. Na Vzniku Dráčka se podílí rovněž dětská psycholožka, logopedka a učitelka mateřské školy i alternativní ZŠ.

Obsah časopisu: krátké poučné pohádky, doplňovačky, luštění a hlavolamy přizpůsobené předškolním dětem, poznávání barev, písmenek a čísel zábavnou formou, vystřihovánky 3D modelů, logopedické veršovánky, nácviky písmenek pomocí obrázků, hrátky s logikou...

Autor / zdroj: PR


VÍCE Z REGIONU

Hledá se Vesnice roku 2015

Obce z celé Vysočiny se až do konce dubna mohou hlásit do 21. ročníku soutěže Vesnice roku. V krajském kole soutěží o finanční benefit ve výši až sto tisíc korun, na celostátní úrovni si pak mohou přijít na jeden milion korun ve formě dotace z Programu obnovy venkova.

Památky na Vysočině chystají pestrou sezónu 2015

Památky v kraji Vysočina, které spravuje Národní památkový ústav, otevřou své brány 1. respektive 4. dubna 2015.

Léčba kortikoidy může odstartovat cukrovku, obezitu či vysoký tlak, je však nenahraditelná

Kortikoidy. Při zánětech, mokvání, otocích či svědění jsou podle lékařů často nenahraditelné. Při delším či celkovém užívání však mohou oslabovat imunitu a přispívat k rozvoji cukrovky, vředů nebo třeba psychických problémů.

Ženou regionu za Kraj Vysočina se stala provozovatelka koňské záchytné stanice Zuzana Kazdová

Prestižní ocenění Žena regionu získala v letošním šestém ročníku za Kraj Vysočina Zuzana Kazdová. Ta ve svém volném čase provozuje záchytnou stanici pro týrané, nemocné či agresivní koně. Pracuje i jako fotografka a vyučuje na umělecké škole.

DOPORUČUJEME


REKLAMAREKLAMA

REGIONÁLNÍ PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu